הסיפור שלכם יהיה השראה ליצירה שלנו עבורכם.

רוח פראית – Wild Spirit הוקמה מתוך רצון עז ותשוקה עמוקה לגרום לאנשים להשראה ולפריצת הגבולות של המוכר והידוע בתחום האירועים והטיולים.

אנו שואפים ליצור עבורכם אירוע או טיול שלא תפסיקו לספר עליו. כזה שכל פעם שתזכרו בו הוא יעלה בפניכם חיוך וזכרונות שתהנו לשחזר אותם.  

החזון שלנו :

כמו עיתונאי שחופר עמוק למצוא את התובנות מאחורי העובדות, אנו משתמשים בידע הפנימי שלנו ובקשרים שלנו על מנת ליצור עבורכם אירוע או טיול התפורים בהתאם לתחומי העניין שלכם, לרצונות שלכם ולסגנון האישי שלכם.

כמו מנצח שמחבר בין כל כלי התזמורת ליצירה שלמה, אנו מחברים בין השאיפות שלכם והמקצועיות שלנו וכל שאר המרכיבים על מנת ליצור את מה שנראה לעיתים בלתי אפשרי.

מבחינתנו האירוע שלכם הינו יצירה חד פעמית שאתם חלק בלתי נפרד ממנה. 

רוצים להתרגש? לחוות אירוע שונה? לחבר בין כל המשתתפים?  צרו קשר ונשמח ליצור עבורכם את האירוע שירגש אתכם ואת כל שאר המשתתפים. 

הסיפור שלנו: איתנו, זה אישי!

רוח פראית – Wild Spirit הוקמה מתוך רצון עז ותשוקה עמוקה לגרום לאנשים להשראה

ולפריצת הגבולות של המוכר והידוע בתחום האירועים והטיולים.

אנו מאמינים שטיול או אירוע שראוי באמת לספר אותו הוא סיפור שרק אתם יכולים לספר- על חוויות שרק אנחנו יכולים לייצר עבורכם.

החזון שלנו :

כמו עיתונאי שחופר עמוק למצוא את התובנות מאחורי העובדות, אנו משתמשים בידע הפנימי שלנו, ובקשרים שלנו ליצור עבורכם אירוע או טיול התפורים להתענינות שלכם,

לרצונות שלכם ולסגנון האישי שלכם. וכמו מנצח שמחבר בין כל כלי התזמורת אנחנו מחברים בין כל השאיפות שלכם ביחד, במומחיות ובדיוק על מנת להשיג את מה שנראה לעיתים בלתי

אפשרי.

אנו יוצרים אירועים וטיולים חוויתיים- בהתאם למה שאתם והשותפים שלכם תרצו לחוות ולגלות.כל אירוע או טיול שאנו יוצרים הוא חד משמעי יחודי. הדבר המשותף לכולם הוא האמונה

שלנו שכלטיול או אירוע, צריך להכיל את הסיפור האישי\קבוצתי שלכם בהתיחס לראיית עולמכם ודרך החיים שלכם. 

עם כמה שזה יכול להישמע מוזר, החזון שלנו הינו להיות "מפעל לאושר".

בכל אירוע\טיול שאנו יוצרים מה שמכוון אותנו הוא תמהיל מדויק של התרחשויות, חוויות והתנסויות שיגרמו לחיבור בין האנשים ולתחושות עמוקות של התרגשות, אושר ושמחה שישאירו את חותמם לאורך זמן.

אלו הם הדברים שאנו מאמינים שמשמעותיים לחיים, והמקום לעורר אותם הינו ביציאה מהשגרה ומהמוכר והידוע.