אוצרות הארץ

 • Post Author:
 • Post Category:Play It

משחק יחודי לאירועים משפחתיים,לחבורות,לזוגות ולחברות בו תוך כדי המשחק תגלו מקומות ואנשים מיוחדים ותבצעו אתגרים מגוונים. משחק מהנה המותאם לכל קבוצה במיוחד.

משחק הרפתקאות – ציידי האוצרות 

*חוויה משחקית דינאמית- המשלב בין מצא את המטמון למרוץ למיליון

Wild Spirit עוסקת מזה מספר שנים בפיתוח משחקי חבל ארץ לחברות-לימי גיבוש וכיף וכן למשפחות, קבוצות של חברים וזוגות.כל משחק נבנה בהתאמה אישית ללקוח הפונה ,כל חבל ארץ נבחר בהתאם לרצון הלקוח וכן תוכנו של המשחק.

אנו מזמינים אתכם למשחק הרפתקאות ,המשלב בין "מחפשים את המטמון" ל"מירוץ למיליון". משחק ייחודי בו לוח המשחק הוא : נוף פראי ,פינות חמד נסתרות מגוון צמחייה ,נחלים מלאי מים , אתרים ארכיאולוגים, ונוף אנושי. כל אילו יהיו חלק ממשחק הרפתקאות אתגרי המשלב ביצוע משימות בשטח, תחרות בין קבוצות והזדמנות להפעיל דמיון, יצירתיות וחשיבה יצירתית, גיבוש, צחוק והרבה הומור. פעילות זו מבוססת על משחק בו המשתתפים עובדים בשתוף פעולה וכל אחד יכול לתת מקום לידיעותיו וליכולותיו.

במסגרת המשחק חווים המשתתפים הנאה רבה, חופש והתנסות בחוויות חדשות תוך כדי השתתפות דינאמית, לעיתים תחרותית, בשילוב בצוע משימות מגוונות ואתגריות : פיזית,מחשבתית ,יצירתית וכ"ד ,הדורשות שת"פ בין כל אילו שלוקחים בו חלק.

המשתתפים עוברים ממקום למקום ע"י פיצוח כתבי חידה, (בהתאם לרמה ולקבוצה).

רבות דובר ועוד ידובר על משמעותו של המשחק בחיינו וכן על המשמעות של הצחוק והשמחה.זה הזמן שלכם להתחיל ולשחק ולתת לעצמכם את החופש וההנאה אותם תפיקו מהמשחק. 

אנו רוצים להעניק חווית משחק ייחודית, כזו שתישאר בזיכרונם של אילו שייקחו בה חלק זמן רב לאחר שהמשחק מסתיים. 

המשחק:

הקונספט:הארץ,על כל פנייה-הופכת להיות מגרש משחקים. 

החזון: יצירת משחק שהוא טיול-טיול שהוא משחק , המהווה גורם מדרבן לבילוי משותף ,מהנה,מרגש,משעשע ומשחרר-לכל בני המשפחה. משחק המחבר בין משפחות ואנשים ממקומות שונים ,מרקעים שונים,ומארצות שונות..(בעתיד).

הערכים המהווים חלק בלתי נפרד מהמשחק ושזורים בו :

 1. חוויה משפחתית משותפת-המשחק הינו משחק אינטראקטיבי –משחק שמשלב בין שני עולמות: עולם המחשב והעולם שבחוץ .שילוב זה מאפשר למשל שתוף של ילדים ומבוגרים כחלק פעיל וחשוב במשחק –ובכך ליצור עניין לכל המשפחה לצאת לחוויה משותפת =זמן איכות.
 2. יצר ההרפתקנות-המשחק מספק לאנשים את הריגוש שביציאה להרפתקה-אל הלא נודע (חיפוש אחר רמזים) -אלמנט הגורם להתרגשות ,שמחה והנאה .
 3. חקירה וגילוי-המשחק מעורר את הסקרנות לחקור ולגלות .הלמידה נעשית תוך כדי המשחק כחלק מובנה ממנו ולא בדרך דידקטית .הלמידה הינה חווייתית
 4. הזר הופך למכר-יצירת קשרים חברתיים-בתקופה בה אנשים מחפשים כל הזמן "חברים"- המשחק הינו כלי לאינטראקציה שכזו .ההשתתפות במשחק תאפשר דינאמיקה מתמדת בין כל שחקני המשחק -וכן עם אנשים ,מקומות ,אתרים (ישנה אפשרות לשלב בתי עסק , תחבורה ,רשויות ..וכד) .
 5. יציאה מהשגרה- המשחק נבנה כך שההתלהבות והמחויבות מתרחשת מיד בתחילת המשחק ומתעצמת בגלל ההזדמנות לנסות, להעיז ולבצע דברים שביומיום רובינו לא מגיעים אליהם. לדוגמא:השתתפות בחפירה ארכיאולוגית,ראיון של עוברים ושבים,הקלטת שיר וכד. 
 6. שת"פ- המשחק יבנה כמשחק משפחתי במטרה לחזק את הקשר המשפחתי ולהביא לידי ביטוי את החשיבות של שת"פ .כמו כן המשחק נותן מקום לכל אחד מבני המשפחה לבוא לידי  ביטוי דבר המעצים את החוויה הפרטית של כל אחד מהמשתתפים מעבר לחוויה המשפחתית המשותפת.

מבנה המשחק:

 1. למי מיועד המשחק? קהלי היעד הינם משפחות,זוגות או קבוצות המתאגדות לצורך המשחק מכל הארץ
 2. כמה אנשים יכולים להשתתף? כמה שיותר …המשחק מתאים לכל כמות של משתתפים
 3. איך מתחילים לשחק? לכל רובד \תוכן יבנה סיפור מסגרת שעליו יהיה מבוסס המשחק . המשחק מתחיל באינטרנט –והוא נבנה בהתאם לקטגוריה שנבחרה על פי המסגרת הסיפורית .
 4. איך מתבצע המשחק? בתוך המשחק טמונים רמזים שפענוחם מתאפשר רק עם יציאה לשטח-למקום האמיתי