השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםארועי חברה

 

תנו לנו לעבוד בשבליכם ולארגן עבורכם את ארועי חברה ותחסכו זמן!!!

הצוות המיקצועי שלנו יבנה את התוכנית היחודית והמתאימה ביותר עבורכם!!!

ארועי חברה: לפחות פעם בשנה, מוציאות חברות את כל העובדים לאירוע משותף. אירועים אלו הם ימי שיא לעובדים שלהם הם מחכים כל השנה.

 

ארועי חברה, יוצרים חיבור בין כל עובדי החברה ומביאים לידי ביטוי את רוח החברה ואת חשיבותם של העובדים בעיני מנהלי החברה.

 

ארועי חברה, אותם אנו מתכננים  מותאמים לכל עובדי החברה ונבנים בשיתוף עם מנהלי הרווחה ומשאבי אנוש, בהתאם לצרכים, לרצונות ולתקציב החברה וזאת במטרה שארוע החברה יהיה

אכן יום שיא וישאר בזיכרונם של המשתתפים גם זמן רב לאחר שיסתיים. 

 

לאירועי חברה לדוגמא לחצו כאן.

אנו ב- Wild Spirit event מאמינים שהבאת כלל העובדים, לראש סדר העדיפויות באירועים מיוחדים, מעבירה לעובדים את המסר באופן בלתי אמצעי, של הוקרת תודה והכרה בחשיבותם

ותרומתם להצלחת החברה. 

אנו נבנה עבור חברות המעוניינות להשקיע בעובדיהם, אירוע חברה שיביא לידי ביטוי את ערכי החברה בשילוב של הנאה וחוויה כאחד.

 

אתם חברה יחודיית וכך יכולים להיות גם האירועים שלכם: פעילויות אתגריות בטבע, מסיבות, אירוע משולב הרפתקה ורוגע ועוד בהתאם לעונות השנה…

יום גיבוש לעובדים
ארועי חברה
יום כיף וגיבוש
ארועי משפחות
בכל שנה מגיע היום הזה, יום שבו העובדים מניחים את שפופרת הטלפון, מנתקים את האצבעות העייפות מהמקלדת ויוצאים ליום גיבוש בחיק הטבע. מנהלים רבים יודעים כי ארגון יום גיבוש לעובדים..
  תנו לנו לעבוד בשבליכם ולארגן עבורכם את ארועי חברה ותחסכו זמן!!! הצוות המיקצועי שלנו יבנה את התוכנית היחודית והמתאימה ביותר עבורכם!!! ארועי חברה: לפחות פעם בשנה, מוציאות חברות את..
  יום כיף וגיבוש למחלקות ולחברות בכל הארץ.   Wild events תיצור עבורכם ימים שיוציאו אתכם מהשגרה ויאפשרו לכם ולעובדים להתנסות בחוויות יוצאות דופן.    יום כיף לקבוצות, ימי גיבוש..
 ימי כיף, חופשות וחוויות שיחברו בין המשפחות לבין החברה.   ידוע היום שחיבור בין משפחות העובדים לחברה הינו בעל ערך לעובדים, למשפחות ולחברה.  חיבור המשפחות למקום העבודה של בן המשפחה,..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים