הפקת יום הולדת 50

יום הולדת 50 בכרמל שהפקנו עבור פזית וחברייה

מספר משתתפים: 25

דרך הגעה: עצמאית 

רעיון ליום הולדת 50 באזור: הכרמל

9.00 – נפגשים בבנימינה. ונסיעה לבוסתן, כיבוד בבוסתן, טעימות וסיפורים על הכרם\היין\ עבודתו של הכורם. בהחלט דמות מעוררת השראה.

10.00 – יציאה לבית אורן.

10.30 – קבלת פנים קלה במקום, התארגנות ויציאה למשחק תחרותי בין הבנים לבנות שיחזיר אתכם במנהרת הזמן לתקופה בא המשחק היה בלתי נפרד מחייכם וגרם לצחוק ושעשוע.

            המשחק משלב נהיגה עצמאית בטום קארים תוך כדי פיצוח כתבי חידה במרחבי הכרמל.

12.30 – התארגנות ויציאה לכוון הר יללת התנים.

12.45 – ליד מלון יערות הכרמל נרד מהאוטובוס ולאחר מספר תחרויות משעשעות במקום בין הבנים לבנות (נראה מי תהיה הקבוצה הזוכה ..) נצא להליכה במסלול הליכה קל ויפיפה, אל הר יללת התנים .

13.15– הגעה להר יללת התנים

13.30 – 14.30 – מפגש עם איתמר מאתר הספרים וזמן פתוח לשאלות וכמובן להנאה מהרוגע והשלווה שבמקום.

15.30 – 17.00 – סדנת מנדלות – המנדלה היא מראה של הנפש. זהו סוג של תקשור ויזואלי עם התת מודע. לסדנאות לציור מנדלות מגיע כל מי שרוצה להתחבר לעולמו הרוחני ולפתח את היצירתיות והאינטואיציה שלו. לאחר מדיטציה קצרה, מתחברים לתחושה של המרכז. כל משתתף עובד על המנדלה שלו מתוך שקט וריכוז עמוק. בסיום תהליך יצירת המנדלה מפענחים את המסרים העולים מהמנדלה מתוך האמונה כי המנדלה היא כלי שבא להאיר ולברך אותנו בדרכנו הרוחנית. דרך המנדלה נתחבר אל התרחבות הלב, אל השקט ואל חדוות היצירה.

בסדנא נתוודע ונכיר את המנדלה, כל אחד יצייר בעצמו , ולאחר מכן "נפענח" את המנדלות. 

ניתן גם ליצור מנדלה משותפת מהחומרים שתמצאו בטבע . יצירת מנדלה משותפת נותנת תחושה של איחוד בין יוצריה. (כך כל אחד יוכל לקחת איתו כמזכרת ליום הולדתך את המנדלה שלו וגם תיצרו אחת משותפת)

17.00 – התכנסות לארוחת ערב – משתה. 

בסיום הארוחה מוגש קפה שחור ותה מצמחי החווה.

לאורך כל הארוחה יעמדו לרשות האורחים שתייה קלה ויין .

19.00 – שעת סיום משוערת: חזרה לרכבים\מיניבוס ,רגלית, עם עששיות.

אפשרויות נוספות:

"קונצרטבע" לאחר הארוחה: מופע מוזיקאלי המשלב כלי נגינה מתרבויות שונות עתיקים ועכשוויים, כלי מיתר, נשיפה והקשה. המופע מתובל במנגינות עממיות, צלילים וסיפורים אודות כלי הנגינה ומקורם. המופע סוחף את המאזין לחוויה עשירה ,צבעונית ובלתי רגילה , מנגינות מהודו, פרס, אפגניסטן ועוד.

 

יום הולדת 50