ידית בהלה לדלת חירום

מבוא: מהי ידית פאניקה?

ידיות פאניקה הן התקן בטיחות שניתן להתקין על כל דלת יציאת חירום. הם נועדו לאפשר את פתיחת הדלת במצב חירום ללא צורך במפתח או בכרטיס.

ידית בהלה היא מתקן בטיחות המותקן על כל דלת יציאת חירום והיא נועדה לאפשר את פתיחת הדלת במצב חירום ללא צורך במפתח או בכרטיס. ידיות פאניקה פועלות באמצעות שני מנגנונים שונים: אחד שפותח את הדלת מבפנים ואחד שפותח אותה מבחוץ.

ידית פאניקה היא מכשיר המותקן על דלת חירום. זה מאפשר לאנשים לפתוח במהירות את הדלת במקרה חירום.

ידית הפאניקה היא מכשיר המותקן על דלת חירום. זה מאפשר לאנשים לפתוח במהירות את הדלת במקרה חירום. ידית הפאניקה הומצאה על ידי ד"ר דיוויד ג'יי סקוט, פרופסור באוניברסיטת ווטרלו, ועליה נרשמה פטנט ב-1988.

מטרתה של ידית פאניקה היא לספק גישה מהירה וקלה למי שהכי זקוק לה – נכים, קשישים וילדים קטנים – מבלי לפגוע בבטיחות עבור אחרים שאולי לא יוכלו להשתמש בה או שאינם מודעים לכך שהם יכולים להשתמש בה. מצבי חירום.

ידיות פאניקה ידועות גם בשם "סרגלי פאניקה" או "מכשירי פאניקה".

מבוא: מהי ידית הפאניקה וכיצד היא פועלת?

ידיות פאניקה מותקנות בחלק הפנימי של הדלת כדי לאפשר גישה נוחה למקרה חירום.

ידית הפאניקה היא מנוף קטן המותקן בחלק הפנימי של דלת ומאפשר גישה נוחה למקרה חירום.

ידית פאניקה היא חלק חומרה שניתן למצוא על הדלת של יציאת חירום. הידית נועדה לתת לאדם קצת שקט נפשי למקרה שהוא צריך לצאת מהחדר במהירות ויזדקק לסיוע.

ידית בהלה היא מוט מתכת הבולט ממשקוף הדלת בגובה העיניים, ובאמצעותה ניתן לפתוח דלת יציאת חירום למקרה חירום. ידיות אלו נמצאות לרוב יחד עם אזעקות אש, ספרינקלרים ותכונות בטיחות אחרות.

ידית הפאניקה הוצגה לראשונה על ידי האגודה הלאומית להגנה מפני אש (NFPA) בשנת 1967 כדרך להילחם בשריפות גבוהות. ידיות פאניקה הן כעת חובה עבור כל מבני הציבור שגובהם מעל 100 רגל.

כיצד להתקין מוט דחיפה או ידית אחיזה על הדלת שלך?

ידיות פאניקה הן דרך מצוינת להוסיף שכבה נוספת של ביטחון ושקט נפשי. הם גם קלים מאוד להתקנה, כך שתוכל להתחיל מיד.

אם יש לך דלת עם חלון או פאנל זכוכית, לעולם אל תשתמש בידית בהלה. הסיבה לכך היא שהידית תהיה גבוהה מדי ואנשים לא יוכלו להגיע אליה כשהם הכי צריכים אותה.

אם יש לך דלת שאין לה חלון או לוח זכוכית, אז זו ההזדמנות המושלמת לידית הפאניקה החדשה שלך!

התקן אחיזת ידית דלת ברמה 1, התקן אחיזת ידית דלת חדשה

ידית פאניקה היא מכשיר המותקן בחלק הפנימי של הדלת ליד הרצפה. הוא משמש לפתיחת הדלת מבפנים במקרה של מצב חירום. ידיות פאניקה מותקנות לרוב על דלתות שצריכות להיפתח במהירות על מנת להימלט מפולש או שריפה.

ניתן להתקין ידית פאניקה על ידי החלפת ידית דלת קיימת או התקנת חדשה אם אין כזו כבר.

מומלץ להתקין אחיזת ידית דלת ברמה 1, שניתן לעשות על ידי הסרת הברגים מידית הדלת הנוכחית וחיבורם למוט האחיזה הזה. אם אתה רוצה יותר תמיכה, חבר אותו גם עם ברגים.

אם לא נשארו לך ברגים, תצטרך גם כמה ברגים ארוכים יותר להתקנה זו.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך מטפלים בפשפש המיטה

פוסט זה בבלוג מתייחס לבעיה נפוצה שמטרידה משקי בית רבים – פשפשי המיטה. הוא שופך אור על מהם פשפש המיטה, הסימנים שלהם, מדוע הם בעייתיים,

למה חשוב לבחור נכון מיטות לכלבים קטנים

בחירת המיטות לכלבים קטנים הנכונות עבור כלבים קטנים היא חיונית לנוחותם, לבריאותם ולרווחתם הכללית. מאמר זה בוחן את החשיבות של התחשבות בקפידה בגורמים שונים בעת