השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםיום גיבוש לעובדים

בכל שנה מגיע היום הזה, יום שבו העובדים מניחים את שפופרת הטלפון, מנתקים את האצבעות העייפות מהמקלדת ויוצאים ליום גיבוש בחיק הטבע. מנהלים רבים יודעים כי ארגון יום גיבוש לעובדים אינו עניין של מה בכך. הוא כולל תכנונים רבים וגם התחשבות במוגבלויות מסוימות של העובדים ובהעדפותיהם. כדי לחסוך את כל התכנונים ולהתרכז יותר בעבודה השוטפת, מחפשים המנהלים חברה אשר תסייע להם בתחום. רוח פראית היא חברה מקצועית ואמינה לאירועים אשר מפיקה אירועים לעובדים בארץ, כמו גם טיולים בקבוצות קטנות בחו"ל.

ימי גיבוש הם חוויה לעובדי החברה. למידע נוסף על ימי גיבוש לחצו כאן.

יום גיבוש לעובדים – נעזרים בחברה מקצועית

יותר ויותר מנהלים נעזרים בחברות מקצועיות להפקת אירועים כדי להוציא לפועל יום גיבוש לעובדים המסורים אשר עובדים במשך שעות ארוכות במשך כל השנה. אלה כמה סיבות טובות לפנות לחברה זו:

  • לחסוך בזמן – מנהלי בתי עסק ומנהלי מחלקות עסוקים רבות בענייני עבודה, ואין להם זמן לארגן ימי גיבוש לעובדים. הצוות המקצועי של חברה להפקת אירועים עושה עבורם את כל עבודת הארגון.
  • לחסוך בכסף – חברה מיומנת שיש לה ניסיון רב בהפקת אירועים, יכולה להפיק את האירוע המתאים לצוות העובדים באמצעות תקציב שהוגדר מראש, בעוד הפקה עצמית עלולה לעלות בכסף רב יותר בגלל אי התאמה מושכלת של התקציב לאופי האירוע. 
  • להתאים את האירוע לצוות – חברה מקצועית להפקת אירועים מציעה שאלון היכרות לכל העובדים שבעזרתו ניתן יהיה לקבוע בדיוק רב יותר את האירוע המתאים למרבית עובדי החברה.
  • פעילויות מגוונות – יום הגיבוש הוא לא רק הזדמנות טובה להכיר את כל עובדי החברה או עובדים מסניפים שונים, אלא גם להשתתף במגוון רחב של פעילויות כדוגמת עריכת תחרויות בין מחלקות או עמידה במשימות מאתגרות.

 

כיצד תורם יום הגיבוש לעבודת צוות:

יום גיבוש לעובדים הוא מעין יום מנוחה לכל העובדים העמלים רבות במשך כל השנה. זה הזמן לקחת פסק זמן מהעבודה האינטנסיבית והשגרתית ולצאת אל הטבע כדי לצבור אנרגיות חדשות. לאחר יום מהנה ופעילויות המחברות בין העובדים הם אל המשרד בכוחות מחודשים ויוכלו להמשיך בעבודתם במרץ. יום גיבוש מהנה פעם או פעמיים בשנה מעניק לעובדים את התחושה שיש מי שדואג לרווחתם ויוצר קשר בינהם דבר התורם לעבודה המשותפת בחברה. 
 יום גיבוש לעובדים מאתגר וחוויתי

ארועי חברה
יום גיבוש לעובדים
ארועי משפחות
יום כיף וגיבוש
  תנו לנו לעבוד בשבליכם ולארגן עבורכם את ארועי חברה ותחסכו זמן!!! הצוות המיקצועי שלנו יבנה את התוכנית היחודית והמתאימה ביותר עבורכם!!! ארועי חברה: לפחות פעם בשנה, מוציאות חברות את..
בכל שנה מגיע היום הזה, יום שבו העובדים מניחים את שפופרת הטלפון, מנתקים את האצבעות העייפות מהמקלדת ויוצאים ליום גיבוש בחיק הטבע. מנהלים רבים יודעים כי ארגון יום גיבוש לעובדים..
 ימי כיף, חופשות וחוויות שיחברו בין המשפחות לבין החברה.   ידוע היום שחיבור בין משפחות העובדים לחברה הינו בעל ערך לעובדים, למשפחות ולחברה.  חיבור המשפחות למקום העבודה של בן המשפחה,..
  יום כיף וגיבוש למחלקות ולחברות בכל הארץ.   Wild events תיצור עבורכם ימים שיוציאו אתכם מהשגרה ויאפשרו לכם ולעובדים להתנסות בחוויות יוצאות דופן.    יום כיף לקבוצות, ימי גיבוש..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים