השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםיום כיף לעובדים בחורף

יום כיף לעובדים בחורף

שוברים את הראש לקראת יום כיף לעובדים בחורף ?

חושבים מה לעשות עם העובדים בחורף? האם לצאת ליום גיבוש חורפי זהו הדבר הנכון ?  האם ניסע לדרום? הרי יש שם שיטפונות נוראיים, מצד שני יש שם שמש נעימה. מהו הדבר הנכון עבור העובדים שלי בחורף?

יש לנו פתרון אידיאלי עבורכם!

חדרי בריחה וירטואלים בקבוצות ובבודדים, כאלו שיהפכו את החורף הזה לקיץ חם!

יום כיף בחורף יכול להיות משימה כמעט בלתי אפשרית עבור מנהלי הרווחה בארגונים ובחברות. תמיד עולה הדילמה, אולי נחכה לקיץ? אולי נחכה לאביב? מה, פספסנו את ההזדמנות שלנו לצאת ליום כיף לעובדים?

אז זהו – שלא!

יום כיף לעובדים בחורף – כבר לא משימה בלתי אפשרית.

מה זה בעצם חדר בריחה וירטואלי ?

פיתחנו עבורכם מערכת ייחודית שמאפשרת מעבר מהיר בין חדרים, לאחר מציאת פתרון לחידה מסובכת, אותה תצטרכו לפתור בעזרת מחשבה רבה.

את החדר בריחה, תוכלו לקבל בוריאציות שונות, אם זה בנושא מסויים – למשל : מציאת תרופה מסויימת, יציאה מבידוד, בריחה מג'ונגל שורץ אריות ועוד!

ניתן גם להתאים עבורכם יום כיף לחורף ייחודי לחברה שלכם. כאן למעשה, נצטרך מספר ימים על מנת לבנות את החידות המתאימות ביותר ואת המבנה הנכון של החדר בריחה.

את החדר בריחה תקבלו עם לוגו החברה, צבעי החברה ועיצוב מותאם עבורכם.

בכניסה לחדר בריחה, תתחלקו לקבוצות איתן תתחרו אחד בשני במהלך היום כיף.

ניתן להכנס לחדר בריחה למספר שעות מוגבל, או לימים ספורים, תלוי כמובן ברצונכם, ובזמן הפנוי שיש לכם על מנת לבלות – ביום כיף לעובדים בחורף.

אז… אחרי שכתבנו כל כך הרבה – הבנו שאין מגבלה בביצוע יום גיבוש חורפי, או יום כיף לעובדים בחורף שכן את הפתרון אפשר לעשות מתוך המשרד! או מהבית! כל זה תוך גיבוש העובדים, הנאה גדולה ופיתוח יכולות חשיבה מחוץ לקופסא.

נשמע לכם מתאים ? רוצים לצאת יום כיף מבלי לצאת מהמשרד ? רוח פראית כאן בשבילכם, עם הפתרון האולטימטיבי ליום כיף בחורף!

לפרטים נוספים, מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים.

 

להדפסה על חולצות ניקלס

לימי כיף נוספים לעובדים

7 סיבות למה כדאי לטייל בטרמפים
שביל ישראל
תחרות טרמפים באירופה
סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף
5  יעדים נסתרים מהעולם שחובה לבקר בהם
יום כיף לעובדים בחורף
תיירות חברתית
משחק אינטראקטיבי
לטייל בטרמפים זו דרך לטייל לאילו שמוכנים ללכת אל הלא נודע ולאילו שאוהבים הרפתקאות ומבינים שטיול זה לא רק להגיע מנקודה לנקודה. שום דבר לא וודאי אך ההזדמנות לפגוש, להכיר,..
טיולים וטרקים לאורך שביל ישראל לקבוצות חברים, משפחות, חברות ועוד...  הטיולים, הינם בסגנון ייחודי ל Wild Travel, יוצרים חוויה מיוחדת ושונה מהמוכר. מספר האפשרויות לסגנון הטיול אינם מוגבלות, ואנו ניצור..
תחרות טרמפים באירופה - רק ברוח פראית תאריך יפורסם בקרוב!!!!  תחרות טרמפים באירופה נושאת פרסים בלעדי לרוח פראית! רוצים לטייל בזול? רוצים חוויה מיוחדת שלא תשכחו? רוצים להרגיש הרפתקנים? אולי..
סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף סיפורו של מטייל בטרמפים – 160,000 ק"מ בלי להוציא כסף   ג'מי מרי, צעיר צרפתי, העביר 5 שנים מחייו בתפיסת..
5  יעדים נסתרים מהעולם שחובה לבקר בהם יעדים נסתרים מהעולם - רוח פראית   כולנו רגילים לטוס לברלין, לארה"ב, לברצלונה, למדריד, לזנזיבר, מרחיקי הלכת אולי יגיעו לפיליפינים.. במאמר הבא נסקור..
יום כיף לעובדים בחורף שוברים את הראש לקראת יום כיף לעובדים בחורף ? חושבים מה לעשות עם העובדים בחורף? האם לצאת ליום גיבוש חורפי זהו הדבר הנכון ?  האם ניסע..
תיירות חברתית סביבתית – slow tourism תיירות חברתית - סביבתית היא גישה המשלבת בתיירות מרכיבים שמייצגים את האוכלוסייה המקומית.   על פי רוב מדובר על מפגשים שיכולים להיות מעמיקים ומעוררי..
משחק אינטראקטיבי-אונליין אצלכם בחברה משחק חברות עכשיו שכולנו מנותקים זה מי זה – בנינו עבורכם משחק אינטראקטיבי לחיבור  וגיבוש עובדי החברה הרחוקים זה מי זה בימים אילו. כמו כולם -..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים