השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםיום גיבוש משפחתי | יום כיף למשפחה

יום גיבוש משפחתי

 

יום גיבוש משפחתי יכול להיות משב מרענן ומחבר בין כל המשפחה, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ליום כיף משפחתי. משפחות רבות רוצות להעיר את השגרה ולבלות יום כיף למשפחה.

אנו במחלקת Wild events ניצור עבורכם ומשפחתכם יום או יותר, חוויתיים, בהם נדאג לתת מענה לכל בני המשפחה. החוויות ביום גיבוש משפחתי ינצרו בזכרונכם ויחזקו את החיבור המשפחתי.

Wild events יכולה ללוות אותכם באופן צמוד או לחילופין לבנות עבורכם חוויה הכוללת את כל המרכיבים
כולל תיאום מלא מול כל הנוגעים בדבר ולכם רק נותר לצאת ולהנות.

בנוסף, אנו יכולים לתכנן לכם את כל האירועים המשפחתיים (ימי הולדת, חופשות, חגים) לכל השנה,
כך שלא תצטרכו כל פעם מחדש לדאוג ולבזבז את זמנכם.

ימי כיף למשפחות כגון :  המרוץ לאוצר-משפחתי, יום או יותר שמשלב פעילות אתגרית, חופשה מיוחדת בטבע ועוד…

חתונות
בר מצווה
ימי הולדת עגולים
יום הולדת 70
יום גיבוש משפחתי | יום כיף למשפחה
חתונה חברתית
הפקת חתונות ייחודיות  אנו דוגלים ביצירת חוויה מושלמת ומיוחדת לבני הזוג ולאורחים. החתונות יכולות להיות במדבר, בכרם, בים או בכל בכל מקום אחר שיאפשר אירוע מיוחד ומהנה. חתונה היא ללא..
בר/בת מצוות מיוחדות בסגנון "אחר" ממה שאתם מכירים. אנו מבטיחים שהאירוע של ילדכם יהיה כזה שלא ישכח! אירוע ייחודי לכם ולילדכם, כזה שאפשר רק לדמיין. מתי בפעם האחרונה הייתם באירוע..
ימי הולדת עגולים - סיבה לחגיגה מיוחדת במינה.  ימי הולדת  עגולים, בהתאמה אישית לפי צרכי הלקוח. אנו מומחים בהפקת ימי הולדת מיוחדים, לעיתים כחלק ממשחק, הרפתקה ובעיקר חוויה שלא תשכח!..
טיול יום הולדת 70 אף פעם לא מאוחר מדיי ליהנות מפעילויות אטרקטיביות בחיק הטבע, בייחוד אם חוגגים יום הולדת . בין אם אתם חוגגים לאב, לאם או לסב, פנו לחברת..
יום גיבוש משפחתי   יום גיבוש משפחתי יכול להיות משב מרענן ומחבר בין כל המשפחה, אנו מציעים מגוון רחב של אפשרויות ליום כיף משפחתי. משפחות רבות רוצות להעיר את השגרה..
חתונה חברתית - מה זה? "לפני 28 שנה התחתנו גיורא ואני בחצר הבית השכור שבו גרנו ברמת גן. החלטנו על תאריך וממש לא התחשק לנו לעשות עניין מהחתונה חוץ מהעובדה..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים