ניקוי פיח מהמנוע – כל השיטות

ניקוי פיח במנוע קרבון קלינינג

מה זה פיח במנוע?

פיח הוא שאריות שחורות ואבקות שנוצרות כאשר פחם, שמן, עץ או חומרים אחרים שורפים. חלקיקי הפיח מורכבים מחלקיקי פחמן לא שרופים.

פיח הוא תוצר לוואי של בעירה והוא מיוצר על ידי שריפה לא מלאה של פחמימנים. רוב חלקיקי הפיח קטנים מספיק כדי להיכנס לריאות ועלולים לגרום לבעיות בריאותיות חמורות.

עיצוב מקורר האוויר של המנוע היה גורם חשוב בפופולריות שלו. למנועים מקוררי אוויר יש צפיפות הספק גבוהה יותר מאשר למנועי מקורר נוזלים, והם יעילים יותר בהעברת חום לסביבה. הם גם דורשים פחות תחזוקה מאשר מנועים מקוררים במים, הנוטים לדליפות ולקורוזיה ממערכת הקירור.

המנוע הוא הליבה של כל רכב

זה מה שגורם לו לנסוע. לכן, כאשר אתה נעצר והמנוע ממשיך להסתובב, קיימת סכנה שהפיח יצטבר בחלק הפנימי של המנוע שלך.

פיח מורכב מחלקיקי פחמן המשתחררים לאוויר כאשר הדלק נשרף במנוע. חלקיקי פחמן אלו יכולים להצטבר על משטחים במנוע שלך ולגרום נזק. ניקוי אותם באופן קבוע ישמור על הפעלת הרכב שלך בצורה חלקה ויעזור למנוע תיקונים יקרים בהמשך הדרך.

אם אתה מחפש דרך קלה לנקות פיח מהמנוע של המכונית או המשאית שלך היכנס לאתר של חברת קרבון קלין טק המתמחים בניקוי פיח מהמנוע עד הבית בפריסה ארצית

יש גם כמה אפשרויות עשה זאת בעצמך

אם פיח הוא סוג של פחמן שמקורו בעירה לא מלאה של דלק. זהו חלק חשוב מאוד של המנוע, שכן הוא עוזר לשמור על מנוע קריר ומשומן. עם זאת, פיח עלול לגרום לנזק משמעותי למנוע אם לא יוסר באופן קבוע.

להלן כמה דרכים בהן ניתן לבצע ניקוי פיח מהמנוע

  • ניקוי פיח באמצעות תוספים בדלק
  • ניקוי פיח באמצעות מערכות הזרקת מים או הזרקת קיטור
  • ניקוי פיח באמצעות קרח יבש (CO2 מוצק) לקירור
  • ניקוי פיח קרבון קלינינג – השיטה המתקדמת ביותר!

כיצד להסיר פיח מהמנוע מקורר האוויר שלך?

ניקוי פיח מהמנוע היא עבודה חשובה שצריך לעשות על בסיס קבוע. אין צורך לנקות את המנוע בכל פעם, אך יש לנקות אותו לפחות כל כמה חודשים. תדירות הניקוי תלויה בכמות הפיח המופקת ובתדירות השימוש במנוע.

ישנן דרכים רבות בהן תוכל לנקות פיח מהמנוע המקורר באוויר שלך. דרך אחת היא באמצעות מכונת שטיפה בלחץ עם פייה בלחץ גבוה. שיטה נוספת היא באמצעות מדחס אוויר עם אוויר דחוס וזרבובית בלחץ גבוה. אתה יכול גם להשתמש בצינור גינה עם ראש מרסס וחומר ניקוי נוזלי או מסיר שומנים כדי להסיר פיח מהמנוע שלך.

ניקוי פיח מהמנוע הוא משימה קשה

הפיח מצטבר עם הזמן ועלול לגרום לנזק חמור למנוע שלך. חשוב לדעת כיצד להסיר את הפיח מהמנוע שלך.

ישנן שתי דרכים עיקריות לנקות פיח מהמנוע המקורר באוויר: ניקוי דיזל ומשקעי פחמן במנוע. ניקוי דיזל נעשה באמצעות חומר ניקוי מיוחד המסיר את כל שאריות השמן, השומן והלכלוך מהמנוע. משקעי פחמן במנוע מוסרים על ידי שימוש במוצר כמו WD-40 או מנקה קרבורטורים אשר ממיס משקעי פחמן ומשאיר אותו נקי.

מה היה לנו עד עכשיו?
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מסמכים שנוטריון מתרגם

כיצד נוכל לוודא שהתרגום הנוטריוני תקף? המסמך מאושר על ידי נוטריון ומתורגם לשפה אחרת. השאלה היא: כיצד נוכל לוודא שהתרגום הנוטריוני תקף? נוטריון יתרגם את

כמה עולה שיפוץ אמבטיה

מה כדאי לקחת בחשבון לפני הזמנת משפץ אמבטיה שיפוץ חדר אמבטיה ממוצע עולה 5,000 עד 8,000 דולר. עם זאת, העלות משתנה בהתאם לגודל חדר האמבטיה

שירותי מנעולן מוסמך כפורץ דלתות

הקדמה: מהי אזעקת פורץ דלתות? אזעקות פורץ דלתות מותקנות על דלתות כדי להתריע בפני הרשויות או חברת האבטחה על פריצה. הם משמשים גם להרתעת פורצים

כך תילחמו בבעיות הזיקפה

קמגרה מקורי למכירה תפקוד לקוי של זיקפה עלול לגרום למתח רב במערכות יחסים, מה שמוביל לחרדה ודיכאון. זה יכול גם להוביל לבידוד ובדידות. מדובר על