פיתוח אפליקציות

מבוא

פיתוח אפליקציות הוא תהליך של פיתוח יישום תוכנה לשימוש. המונח מכסה מגוון רחב של פעילויות, החל מעיצוב ומפרט של תכונות האפליקציה ועד לתכנות בפועל.

פיתוח אפליקציות התפתח בשנים האחרונות. עם עליית הטכנולוגיות, קל יותר לתכנן ולבנות יישומים.

בדוח זה, נחקור את מגמות פיתוח האפליקציות לשנת 2019.

מגמות פיתוח אפליקציות לשנת 2019

עם עליית הטכנולוגיות, קל יותר לתכנן ולבנות יישומים. בדוח זה, נחקור את מגמות פיתוח האפליקציות לשנת 2019.

התפתחות הטכנולוגיה הקלה על עיצוב ובניית יישומים בשנים האחרונות. בדוח זה נחקור את מגמות פיתוח האפליקציות לשנת 2019.

1. אפליקציות משופרות ב-AR

אפליקציות מציאות רבודה הן סוג האפליקציות הפופולרי ביותר בשנת 2017. הן משמשות במגוון תעשיות ומציעות מגוון רחב של תכונות.

אפליקציות מציאות רבודה הן בדרך כלל אינטראקטיביות יותר מאפליקציות מסורתיות מכיוון שהן מציעות חוויה סוחפת יותר. הם יכולים לשמש למטרות שונות כגון קניות, משחקים, בידור, תיירות וחינוך.

מציאות רבודה (AR) היא חוויה אינטראקטיבית של סביבה אמיתית שבה האובייקטים הנמצאים בסביבה "מועצמים" על ידי מידע תפיסתי שנוצר על ידי מחשב.

יישומי AR מאפשרים למשתמשים ליצור אינטראקציה עם אובייקטים וסביבות וירטואליות. מקרי השימוש הפופולריים ביותר של יישומי AR הם למטרות חינוכיות ובידור.

ניתן לפתח אפליקציות AR כמעט לכל מכשיר, כולל סמארטפונים, טאבלטים ומשקפיים חכמות. פיתוח אפליקציות AR דורש שילוב של מיומנויות בתכנות, עיצוב, מודלים תלת מימדיים ואומנות.

2. פיתוח צ'טבוט

צ'אטבוטים הם דרך חדשה ומרגשת ליצור אינטראקציה עם לקוחות. הם יכולים לספק חוויה מותאמת אישית תוך שהם קלים לשימוש. ניתן להשתמש בצ'אטבוטים בתעשיות שונות כגון בנקאות, קמעונאות ושירותי בריאות.

צ'אטבוטים הם העוזרים הדיגיטליים החדשים. הם לא רק תחליף לנציגי שירות לקוחות אנושיים, הם יכולים לשמש גם כערוץ מכירה.

צ'טבוטים קיימים כבר זמן מה, אבל הם התחילו להמריא רק בשנתיים האחרונות. ישנם מקרי שימוש רבים לצ'אט בוטים, אך אחד הפופולריים שבהם הוא שירות לקוחות.

פיתוח צ'טבוט הופך להיות חשוב יותר ויותר וזה לא רק בגלל שהם יכולים להחליף נציגי שירות לקוחות אנושיים, אלא גם בגלל שהם יכולים לשמש כערוץ מכירה.

3. למידת מכונה ובינה מלאכותית

למידת מכונה היא צורה מתקדמת של בינה מלאכותית המשמשת לפיתוח תוכנות מחשב המסוגלות לזהות באופן אוטומטי דפוסים בנתונים ולאחר מכן לבצע תחזיות.

למידת מכונה עושה שימוש בטכניקות סטטיסטיות כדי לזהות דפוסים במערכי נתונים גדולים ולהכליל את הממצאים. זוהי טכניקה חזקה מאוד מכיוון שניתן להשתמש בה כדי למצוא קשרים בין משתנים, אשר לאחר מכן ניתן להשתמש בהם כדי ליצור תחזיות. לדוגמה, אם יש לנו מערך נתונים גדול עם כל האנשים שאי פעם רכשו מוצר מהחברה שלנו, נוכל להשתמש בלמידת מכונה כדי לגלות אילו מוצרים אחרים הם עשויים להתעניין גם ברכישה.

למידת מכונה היא תת-קבוצה של בינה מלאכותית, שהיא מחקר ועיצוב של סוכנים אינטליגנטיים. אלגוריתמי למידת מכונה משמשים ביישומים שונים, ממנועי חיפוש ועד מכוניות בנהיגה עצמית.

אלגוריתמי למידת מכונה משמשים ביישומים שונים, ממנועי חיפוש ועד מכוניות בנהיגה עצמית. המכונה לומדת על ידי בחינת נתוני עבר ויישום מה שלמדה על נתונים חדשים.

4. אפליקציות מובייל המופעלות על ידי בינה מלאכותית

יישומים ניידים המופעלים על ידי בינה מלאכותית הופכים פופולריים יותר ויותר. בינה מלאכותית משמשת לעיבוד נתונים וקבלת החלטות תוך כדי תנועה בהתבסס על מה שהיא למדה בעבר.

חשוב לציין שניתן להשתמש בבינה מלאכותית למטרות שונות באפליקציה לנייד. זה יכול לשמש לתחזוקה חזויה של מכונות, עוזרים אישיים, או אפילו כצ'טבוט כדי לעזור ללקוחות לנווט דרך האפליקציה.

יישומים ניידים המופעלים על ידי בינה מלאכותית הם הדבר הגדול הבא בתעשיית פיתוח האפליקציות. בינה מלאכותית עומדת לחולל מהפכה בתעשיית פיתוח האפליקציות לנייד.

זוהי מגמה מתפתחת וישנן חברות רבות שהחלו להשתמש בבינה מלאכותית כדי לפתח את היישומים הניידים שלהן.

האפליקציות הניידות המופעלות על ידי בינה מלאכותית יוכלו לנתח נתונים ולספק הצעות, הם יוכלו להבין דיבור ושפה אנושיים, הם יוכלו לענות על שאלות כמו בן אדם, הם יוכלו להציע המלצות על סמך העבר של המשתמש התנהגות וכו'.

אפליקציות ניידות המופעלות על ידי בינה מלאכותית יהפכו בקרוב לחלק בלתי נפרד מחיינו.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

ציור מנדלות נוקדות: מסע לגילוי עצמי

בפוסט זה אנו מתעמקים בעולם המנדלות המנוקדות, צורה של יצירות אמנות שהיא לא רק אסתטית אלא גם כלי להתבוננות פנימית ולצמיחה אישית. אנו מציגים בפניכם