שיפוץ ועיצוב בתים

שיפוץ ועיצוב בתים

שיפוץ בתים מוצלח וחכם חייב להתבצע על פי כמה פרמטרים מרכזיים עליהם ברצוננו להרחיב את היריעה במאמר הנוכחי. בשלב הראשון אנו ממליצים לכם להגדיר את הסיבות בגינן התעורר הצורך לערוך שיפוצים בדירה, האם מדובר בצורך בחדר נוסף, הרחבת חדרי האמבטיה והשירותים, רענון הבית ועוד. נקודת התחלה טובה תהייה כאשר אתם יודעים בדרגה כזו או אחרת מהם הדברים הטעונים שיפור או שיפוץ לענייננו בבית.

פגישה מוקדמת עם המעצב

קבעו פגישה מוקדמת עם המעצב או המעצבת על מנת שיוכל להכיר את ביתכם מקרוב ולאחר מכן להרכיב ביחד אתכם רשימת מכולת בה יפורטו כל דרישותיכם, צרכיכם והאזורים הנדרשים לשיפוץ מיוחד בבית. שיפוץ בתים כולל כחלק אינטגראלי את התקציב שעומד לרשות דיירי הבית. תקציב זה חייב מטבע הדברים להלום את היקף השיפוצים המתוכנן ותפקידו של המעצב/ת במובן הזה הוא לסייע לכם לראות האם ישנה התאמה כזו בין הדרישות לתקציב שלכם.

בניית תכנית עבודה

לאחר כל אלו המעצב או המעצבת יגיעו לביתכם עם צוות עובדים כדי לקחת מדידות ולבסוף לעדכן את כל הנתונים הרלוונטיים במחשב כדי להתחיל במה שנקרא “הזזת קירות וירטואליים”. כאן חשוב לשחזר את כל הדרישות והבקשות של הדיירים ובהתאם להן לעצב את הבית. באמצעות השרטוט ניתן לראות מהו האזור האידיאלי עבור מיקום של רהיטים מסוימים, איך לייצר הנדסת אנוש טובה, והאם יש ליצור פתחים חדשים ומאיזה סוג. לאחר שבחרתם תוכנית עבודה רצויה ניתן להלביש עליה תוכניות נוספות.

הלבשת תוכניות נוספות על תכנית העבודה הבסיסית

תוכניות אלו מתייחסות למערכת אינסטלציה, חשמל, נקודות מאור, הנמכת התקרה לצורך מיזוג אוויר, מחשב, נקודות טלוויזיה וכיוצא באלו. באמצעות שימוש במידות מדויקות ניתן למקם רהיטים אפשריים על אותה תוכנית העבודה שנבחרה ולהתאים לחלל הסלון רהיטים נכונים לרבות שולחן, כורסאות, ספה ועוד אלמנטים שישתלבו היטב בחלל ולא יהוו מחסום או גורם הפרעה. שיפוץ בתים הוא לא עניין של מה בכך ומערב בחובו לא מעט גורמים לרבות קבלני שיפוצים הנדרשים לכתב כמויות, כלומר מסמך המפרט את כמות העבודה והחומר הנדרשים לשיפוצים בהתאם לתכנונים שבוצעו.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך מטפלים בפשפש המיטה

פוסט זה בבלוג מתייחס לבעיה נפוצה שמטרידה משקי בית רבים – פשפשי המיטה. הוא שופך אור על מהם פשפש המיטה, הסימנים שלהם, מדוע הם בעייתיים,

למה חשוב לבחור נכון מיטות לכלבים קטנים

בחירת המיטות לכלבים קטנים הנכונות עבור כלבים קטנים היא חיונית לנוחותם, לבריאותם ולרווחתם הכללית. מאמר זה בוחן את החשיבות של התחשבות בקפידה בגורמים שונים בעת