השאירו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכםPlay it

Play it- זוכרים את הזמנים כשהיינו ילדים ושיחקנו "חפש את המטמון" או בגירסתו  המודרנית "המרוץ למליון" ?

 
אנו מזמינים אתכם לחוויה משפחתית\זוגית\חברתית, חד פעמית ובלתי נשכחת ולחגוג בצורה שונה ויחודית, כל אירוע שהוא, ולהכניס עניין, צחוק ותוכן לחגיגה.

Play it– חוויה   משחקית  דינאמית, המשלבת בין מצא את המטמון למרוץ למיליון, המותאם באופן אישי לכל אירוע או חגיגה. 

 

המשחק מהנה, יוצר עניין משותף, מוציא מהשגרה היומיומית, תחרותי ומהדק קשרים חברתיים.
 
אחרי הכול, איש אינו יכול להיות מבוגר מדיי למשחק מאתגר שהוא הגרסה המשוכללת של "חפש את המטמון".

 ​
 
זו ההזדמנות שלכם לחגוג כל אירוע, ביחד עם בני\בנות זוג, חברים, צוות בעבודה או לאירועים שונים כגון:
מסיבת רווקים\רווקות, אירוע בת מצווה\בר מצווה, ימי הולדת עגולים, ימי נישואין ואפילו חתונות- בצורה שונה ומיוחדת ומאתגרת ברמות שונות ולהעניק לעצמכם ולמי שתבחרו לשחק איתו  הרבה שמחה ושעשוע. 

 

 

 

ימי כיף לעובדים בחורף
אוצרות הארץ
יום כיף לעובדים בחורף
משחק אינטראקטיבי
מספרים על המשחק
Play it
ימי כיף לעובדים בחורף יציאה לימי כיף לעובדים בחורף יכולה להיות משימה מתישה עבור משרד הרווחה של החברה, כן – כולנו מתקשים במציאת הפתרון האידיאלי לימי כיף בחורף. האם לצאת..
משחק יחודי לאירועים משפחתיים,לחבורות,לזוגות ולחברות בו תוך כדי המשחק תגלו מקומות ואנשים מיוחדים ותבצעו אתגרים מגוונים. משחק מהנה המותאם לכל קבוצה במיוחד. משחק הרפתקאות - ציידי האוצרות  *חוויה משחקית דינאמית-..
יום כיף לעובדים בחורף שוברים את הראש לקראת יום כיף לעובדים בחורף ? חושבים מה לעשות עם העובדים בחורף? האם לצאת ליום גיבוש חורפי זהו הדבר הנכון ?  האם ניסע..
משחק אינטראקטיבי-אונליין אצלכם בחברה משחק חברות עכשיו שכולנו מנותקים זה מי זה – בנינו עבורכם משחק אינטראקטיבי לחיבור  וגיבוש עובדי החברה הרחוקים זה מי זה בימים אילו. כמו כולם -..
*מתאמי שמירה על פרטיות העובדים אנו לא מעלים תמונות וסרטונים שנשלחו אלינו במהלך המשחק.  שלום רב, אני רוצה לשתף ולהמליץ על חוויה נפלאה של משחק כביש 6 - האתגר שהפקנו בעזרתה של..
Play it- זוכרים את הזמנים כשהיינו ילדים ושיחקנו "חפש את המטמון" או בגירסתו  המודרנית "המרוץ למליון" ?   אנו מזמינים אתכם לחוויה משפחתית\זוגית\חברתית, חד פעמית ובלתי נשכחת ולחגוג בצורה שונה ויחודית, כל..
לעמוד השרותים שלנו

Talk to us

מוכנים להתרגש?
השאירו לנו פרטים ונתחיל יחד את הסיפור הבא שלכם

קידום אתרים ובניית אתרים קידום אתרים ובניית אתרים